קבלו את התנורים עם מסך ההפעלה המתקדם ביותר VIVO SCREEN MAX

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
גלו את הדור החדש של התנורים בעלי ההפעלה האינטואיטיבית, אשר ישנו את הדרך בה בישלתם ואפיתם עד היום !

התנור הוא ליבו הפועם של המטבח. הוא האחראי על מרבית הבישול המתבצע בבית ומכאן החשיבות הרבה לבחירת תנור אשר ימלא אחר צרכי הבישול האמיתיים של הבית.

התנור המושלם צריך להתחמם במהירות, לבשל באופן אחיד את כל חלקי התבשיל, להיות קל לתפעול, להשתלב ואף לתרום מבחינה עיצובית לאסתטיקה של המטבח.

התנורים של SMEG עמדו מאז ומתמיד בהגדרות האלו, אבל כעת מתווספות אליהם תוספות חדשות ומרגשות, המציעות טכנולוגיה, אינטואיטיביות ודיוק מועצמים עוד יותר.

אחד השיפורים הבולטים הוא תצוגת פרימיום על גבי מסך רחב וצבעוני הנקרא VIVO SCREEN MAX.

המסך בגובה 3 אינץ’ (5.2 ס”מ) וברוחב 6 אינץ’ (15 ס”מ) הוא רחב במיוחד, ומאפשר הצגה של אינפורמציה רבה יותר ונוחות רבה בשימוש.

הניווט בתצוגה החדשה הוא קל במיוחד, הודות לגלילה הרוחבית והאופקית של מסך המגע. מגוון סמלים ממחישים באופן ברור מאוד את המגוון הרחב של התוכניות האוטומטיות לבישול חכם.

אופציית הבישול החכם כוללת מעל 100 מתכונים אוטומטיים לבחירה, כל אחד מהם מצביע על פונקציית הבישול המתאימה, הטמפרטורה, זמן הפעולה ואפילו המסילה המומלצת למיקום התבנית בתוך התנור.

כל המשתנים האלו ניתנים כמובן לשינוי ולהתאמה אישית לפי העדפת המשתמש.

משתמש המעוניין להזין בתנור את המתכונים האישיים שלו, יכול להיכנס דרך כפתור MY SECIPES ולהזין עד 64 מתכונים אישיים אשר יישמרו בזיכרון התנור.

פונקציית הבישול, הטמפרטורה, הזמן ושם התבשיל יישמרו במערכת ההפעלה של התנור, אשר יהפוך למותאם אישית למשתמשיו.

במקביל, אפשר להיכנס לאופציית ההיסטוריה של התנור, אשר שומר באופן אוטומטי את המתכונים האחרונים אשר נאפו בו, ולבחור מתוך היסטוריית התנור מתכונים אשר נעשה בהם כבר שימוש, ולשמור אותם כמתכונים אישיים.

בכדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר בכל פעם מחדש, כולל התנור מחוון טמפרטורה אשר מודד בכל פעם את הטמפרטורה בפועל. מחוון הטמפרטורה מוודא כי כל סוגי הבשר יתבשלו בדיוק במידה המדויקת עבורם.

התנורים המתקדמים מתחברים לאינטרנט אלחוטי, ובאמצעות אפליקציית סמג שנקראת SmegConnect יכול המשתמש להפעיל ולפקח על המתרחש בתנור היישר מהטלפון הנייד או הטאבלט שלו.

האפשרות הזו מושלמת במיוחד במקרים של חימום ראשוני של התנור, שניתן להפעיל מרחוק כשאתם עדיין בדרך הביתה.

ניתן לשנות את טמפרטורת התנור בזמן שאתם מטיילים בחוץ עם הכלב, או לכוון את הטיימר בזמן שאתם משכיבים את הילדים לישון.

בזמנכם החופשי תוכלו לבחון את ספר הבישול המקוון ולקבל רעיונות לתבשילים ומאפים בהתבסס על המצרכים הקיימים בבית באותו הרגע. כל אחד מהמתכונים שבספר הבישול המקוון נוסה ונבחן על ידי סמג, החל מתבשילים מסורתיים ועד לשילובי טעמים חדשים ומסקרנים.

תוכלו גם ליצור את ספר המתכונים הפרטי שלכם, לשמור מתכונים לתבשילים אהובים שאתם נוהגים להכין, כולל רשימת המרכיבים שלהם, שלבי ההכנה והוראות הבישול שלהם, כך שניתן יהיה לכוון מראש את התנור לחום המתאים למתכון ספציפי שתכננתם להכין.

אפליקציית SmegConnect מאפשרת לכם להתחבר דרך פייסבוק ולשתף מתכונים שלכם וגם לשלוח במייל או בווטסאפ רשימות קניות, כך שחברים ומשפחה יוכלו לראות מאילו מצרכים הכנתם את התבשיל, אם ירצו להכין אותו בעצמם.

באורח החיים העמוס שלנו היכולת לשלוט באופן מדויק מרחוק על פעולת התנור שלכם הופכת את החיים להרבה יותר פשוטים, ומאפשרת להוציא את המקסימום מן התנור.

בנוסף למסך הרחב, קיימים דגמי תנורים נוספים בעלי מסך חכם קטן יותר מסוג VIVO SCREEN, בגובה 3 אינץ’ (5.5 ס”מ) ורוחב 4 אינץ’ (9.5 ס”מ), בעל אותן התכונות המרשימות של מסך VIVO SCREEN MAX.

שני סוגי המסכים החכמים הם בעלי אופציית הבישול מרובה השלבים, בה ניתן להזין מראש בתנור עבור תבשיל מסויים 3 שלבי הכנה אשר יתוזמנו ויתחלפו באופן אוטומטי. כך, למשל, ניתן להתחיל בישול בשר בשלב של אידוי, אשר יהפוך את הבשר לעסיסי יותר, בשלב השני לעבור לחימום יבש בכדי לאפות את התבשיל, ובשלב השלישי להעביר את התנור לפונקציית גריל בכדי להשחים את התבשיל.

התנורים החכמים של סמג מגיעים במגוון עיצובים, המשתייכים מבחינת עיצוב לסדרה הקלאסית, לסדרת לינאה ולסדרת דולצ’ה סטיל נובו היוקרתית של סמג.

 

השאר תגובה

אודות

החברה הוקמה בשנת 1989 על ידי יעקב בקשי ז”ל, שהביא עמו שנים רבות של עשייה וניסיון עשיר כמנכ”ל בחברות מובילות בישראל ובחו”ל.
קרא עוד >>>

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו

רישום לניוזלטר

צעד קטן לעיצוב גדול

close slider
0
גלילה לראש העמוד