הרשם/ התחבר

חיפוש

מיני קומקום סמג

מיני קומקום החדש של סמג – הפסקה קטנה ומסוגננת.

מיני קומקום החדש מקולקציית מוצרי הבוטיק של סמג בעיצוב רטרו בהשראת שנות החמישים, בעל עיצוב המעודן והצבעוני, הוא עוד מוצר איקוני בעל מראה מדויק מבית היוצר של סטודיו DEEP DESIGN.

גודלו הקומפקטי של המיני קומקום הופך אותו למתאים לשילוב גם בחללים קטנים ומצומצמים.

מראה הפופ של המיני קומקום של סמג מדגם 05KLF משתקף היטב במגוון הצבעים בהם הוא מגיע: צבעי פסטל כמו קרן, ירוק, ורוד וכחול, וצבעים חזקים כמו אדום, שחור ולבן, כולם מודגשים ובולטים על רקע בסיס הכרום שלו וגימור הנירוסטה של הפיה ובקרת ההפעלה.

עם מנוע בעל 1400 וואט וקיבולת של 0.8 ליטר, המיני קומקום החדש של סמג מצמצם למינימום כל בזבוז אפשרי של מים וחוסך באנרגיה. הוא מתאים למשרד הביתי, לחדר המגורים ולמראה מדליק לחדרי מלון.

בנוסף, הדופן הכפולה שלו בעלת ציפוי הנירוסטה הפנימי שומרת על טמפרטורת המים ועל כך שיהיה בעל מגע חיצוני קר ובטיחותי למגע.

סמג אינה מתפשרת כמובן גם על הנוחות. הבסיס השימושי בן 360 מעלות הופך את השימוש במיני קומקום לקל ביותר, והרגליות נגד החלקה מבטיחות תמיכה יציבה בעת השימוש.

בנוסף, הפתיחה הידנית בזווית של 80 מעלות מעוצבת בכדי לאפשר מילוי נוח במיוחד של הקומקום.

המיני קומקום החדש של סמג 05KLF הוא מהיר ואמין ומבטיח שימוש בטוח: הוא נכבה באופן אוטומטי כאשר המים שבו מגיעים לנקודת הרתיחה, כמו גם במקרה שאין בו מספיק מים או במקרה בו גוף הקומקום מתנתק מן הבסיס.

המיני קומקום החדש הוא פריט עיצובי אמיתי, ומצטרף אל משפחת מוצרי הבוטיק של סמג בעיצובי רטרו ובסטייל מדויק המתאימים לשילוב בכל סביבה ובכל סגנון, ביחד או לחוד.

רכשו עכשיו

2
    2
    העגלה שלך

    חייגו עכשיו