מקרר הרטרו של SMEG – פריט הסטייל ששום משרד, מסעדה או סטודיו אינם שלמים בלעדיו

את מקרר הרטרו של SMEG כבר אין צורך להציג.
כמוצר המוכר והמזוהה ביותר עם מותג היוקרה האיטלקי, הפך מקרר הרטרו של SMEG לפריט אספנים בכל העולם, אשר אין סטודיו, משרד, קליניקה או מסעדת יוקרה המכבדים את עצמם, המוותרים על הצבתו בלב עיצובם הפנימי המוקפד.

רבות כבר דובר על הדבר החמקמק והבלתי מוגדר ההופך מוצר כלשהו ממוצר פונקציונלי רגיל למוצר על-זמני המהווה פריט חובה בכל חלל מעוצב.
מקרר ה-28FAB של SMEG אשר המציא מחדש את הגדרת המקרר, והפך אותו ממוצר מטבח פונקציונלי לפריט עיצוב איקוני, שב וממציא אותו מחדש שוב כמקרר מתקדם במיוחד מבחינה טכנולוגית.

יתכן כי העובדה שמדובר במקרר שעיצובו החיצוני לא עבר שינוי עיצובי עוד משנת 1948, בה נולד המותג SMEG, מדברת בשם עצמה ואחראית, בין היתר, להפיכתו ליצירת מופת.
קווי המתאר המעוגלים שלו, בסגנון הוינטאג’, הפכו את מקרר הרטרו של SMEG ממוצר יומיומי חיוני לפריט קלאסי אשר ניתן למצוא כיום בכל סביבה בעלת עיצוב בלתי מתפשר, ובכל סגנון.
מקרר הרטרו, אשר נחשף לעולם במהלך שנות החמישים ושמר מאז ועד היום על עיצובו המקורי בעל קווי המתאר המעוגלים והרכים ללא שינוי, זוכה במקביל לשידרוגים וחידושים טכנולוגיים מתמידים, המשולבים בו מבלי לשנות את עיצובו החיצוני.
הביקוש למקרר הרטרו, אשר מוצב במשרדי אדריכלים, קליניקות מעוצבות, בתי סטודיו מובילים ועוד, הוא נרחב כל כך, עד שהמקרר נמכר כיום באלפי צבעים חלקים, מרקמים, הדפסים ודוגמאות.
המגוון העצום של דגמיו כולל בין היתר את דגל אנגליה, את הדגל האיטלקי, דגל ארצות הברית, מקרר המצופה בלוח שחור וניתן לעיטור בגירים, מקרר מוזהב בעל ידית בגימור של אבני סברובסקי, ועוד עשרות רבות של צבעים ודוגמאות המתחדשים ללא הרף.
מקרר הרטרו של SMEG הידוע כאייקון של יצירתיות עיצובית יוצאת דופן בולט במיוחד במדיה החברתית, בפרסומות ובסרטים ונחשב לאחד ממוצרי המטבח המוכרים ביותר בעולם.

מקרר הרטרו של SMEG בעל האישיות החזקה והסגנון הייחודי, הוא גם החלוץ בסדרת מוצרי הרטרו של SMEG בסגנון שנות החמישים, אשר הפכה כולה לנקודת ציון עיצובית, וכוללת כיום גם תנורים, קולטי אדים, מדיחי כלים, וכמובן מוצרי הבוטיק הקטנים של SMEG הכוללים מגוון דגמי קומקומים, מיקסרים, בלנדרים, מצנמים, מסחטות, מכונות קפה ועוד – כולם בסגנון רטרו ובצבעים בוהקים ומלאי חיים.

בעוד שמבחינה חיצונית מעט מאוד השתנה במקרר לאורך עשרות השנים בהן הוא משווק, מבחינה פנימית נגלה לפנינו עושר של תכונות חדשניות מתקדמות.
מקרר הרטרו של SMEG הוא בעל קירור אופטימלי הודות למערכת MULTI FLOW המפיצה את הטמפרטורה באופן שווה בכל חלקי תא הקירור הראשי ובמגירות הפירות והירקות ומונעת בזבוז מיותר של אנרגיה.
המקרר כולל גם תא לשמירה על טריות מירבית של המזון, בעל 0 מעלות – הטמפרטורה המושלמת לאחסון בשר ודגים טריים.
הפאנל האחורי של המקרר המונע הצטברות כפור להשלמת ביצועיו המתקדמים.

הגישה אל המזון המאוחסן בכל חלקי המקרר היא נוחה במיוחד, הודות לתאורת LED פנימית הממוקמת בשני צדדיו הפנימיים ומאפשרת צפייה בכל פינה של המקרר, אשר אינה מגדילה את צריכת האנרגיה שלו.
תכונה זו, בשילוב אלמנטים טכניים נוספים, זיכו את מקרר הרטרו 28FAB של SMEG בדירוג האנרגיה A+++, דירוג האנרגיה היעיל ביותר.
שידרוגים נוספים שעבר המקרר כוללים את ידיות הדלת המקוריות שלו, אשר כיום הן קטנות יותר והופכות את המקרר לעוד יותר אלגנטי.

הודות לשיפורים טכנולוגיים אלו נתפס המקרר כסמל לשילוב האופטימלי בין טכנולוגיה וסטייל, המייצג את פעילות המותג SMEG כולו לאורך השנים, כמוביל מבחינת חדשנות בלתי פוסקת, ואשר הפך את המותג SMEG לכינוי נרדף לסטייל בינלאומי אשר נוצר באיטליה.

 

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקההמשך לקנות

    חייגו עכשיו