נגיעה של זהב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סמג משיקה בימים אלו מהדורה מיוחדת של מוצרי הבוטיק שלה, אשר עכשיו עוד יותר מתמיד מהווים את התכשיט שכל מטבח ירצה להתקשט בו.

שני מוצרים מקולקציית מוצרי הבוטיק של סמג בסגנון רטרו שנות החמישים, המצנם הקופץ ל-2 פרוסות והקומקום, נכללים במהדורה מיוחדת המושקת ממש בימים אלו – המציעה אותם בגווני של ורוד מוזהב (רוז גולד) וזהב.

המצנם, מדגם TSF01 והקומקום החשמלי מדגם KLF03, נחשבים כבר עכשיו לחברי כבוד בקולקציית מוצרי הבוטיק של חברת סמג המציגה לראווה עיצובים מרהיבים וטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות המוטמעות במוצרים, והספיקו כבר לזכות בפרסי העיצוב היוקרתיים The Good Design Awards.

נוכחותם הכריזמטית של המוצרים מחוזקת עוד יותר עכשיו, הודות לגוונים המוזהבים החדשים בהם הם מתהדרים.

 

מצנם וקומקום בגווני של ורוד מוזהב
מצנם וקומקום בגווני של ורוד מוזהב

גוון הזהב הבוהק, המבטא אלגנטיות ותחכום, הוא טרנד בולט כיום הן בתעשיית האופנה והן בעולם העיצוב.

מגע הזהב של מידאס, הלקוח מן המיתולוגיה היוונית, במיוחד בהקשר של מוצרים קטנים, מאפשר להדגיש עוד יותר אמירות עיצוביות לא קונבנציונליות – אשר מאז ומתמיד הבדילו את סמג בחזית העיצוב הבינלאומית.

הזהב הצהוב סימל מאז ומתמיד יוקרה על זמנית, והטכנולוגיות החדשניות המוטמעות במוצרי המהדורה המיוחדת של סמג נהנות כעת עוד יותר מזוהר הזהב.

גוון הורוד המוזהב (רוז גולד) לעומתו, לוכד בתוכו את בוהק השחר, ומפיץ אור רך, חם ומפתיע במטבח כולו.

מוצרים ביתיים קטנים הם המעניקים את המראה היוקרתי ומדגישים את הסגנון וההרמוניות של החלל כולו, תוך הבלטת הניגוד שבין המודרניות והמסורתיות המוטמעות בהם בו זמנית.

 

מצנם וקומקום בגווני של ורוד מוזהב
מצנם וקומקום בגווני של ורוד מוזהב

המצנם והקומקום של סמג מחזקים עוד יותר את מעמדה של קולקציית מוצרי הבוטיק הקטנים של סמג, בסגנון רטרו בהשראת שנות החמישים, כקולקציה של מוצרי אספנים, כמו גם מוצרים המהווים תמיד את המתנה המושלמת.

סמג בחנה בתשומת לב מרובה את העדפותיהם ומשאלותיהם של לקוחותיה ופיתחה קופסת מתנה מיוחדת למוצרי המהדורה המוזהבת המיוחדת, ההופכת את המתנה למושלמת עוד יותר.

השאר תגובה

אודות

החברה הוקמה בשנת 1989 על ידי יעקב בקשי ז”ל, שהביא עמו שנים רבות של עשייה וניסיון עשיר כמנכ”ל בחברות מובילות בישראל ובחו”ל.
קרא עוד >>>

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו

רישום לניוזלטר

צעד קטן לעיצוב גדול

close slider
0
גלילה לראש העמוד