סמג מציגה שלושה מוצרי בוטיק חדשים בעיצוב דולצ'ה וגבאנה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מוצרי בוטיק סמג - במסגרת שיתוף הפעולה היצירתי המרהיב בין שני מותגי העל האיטלקים, מותג האיכות סמג ומותג האופנה דולצ'ה וגבאנה, סמג גאה להשיק שלושה מוצרי בוטיק חדשים בעיצוב דולצ'ה וגבאנה, המצטרפים לקולקציה פורצת הגבולות סיציליה אהובתי. מיקסר עומד, מסחטת ירקות ופירות קשים ומצנם ל-4 פרוסות מצטרפים לקו המוצרים האומנותיים אשר הושק לראשונה ב-2017.

מוצרי בוטיק סמג

שיתוף הפעולה בין שני מותגי העל האיטלקיים והמסוגננים מדגיש במיוחד את תשוקתם המשותפת לבישול איטלקי ולעיצוב חדשני.

מוצרי בוטיק סמג
מוצרי בוטיק סמג

כל מוצר בקולקציה מהווה מוצר אומנות בפני עצמו, המצליח להעביר במיוחד את המהות הסיציליאנית.

החל מהגוון הצהוב המוזהב של הלימונים, האדום מלא התשוקה של הדובדבנים, התכול העוצמתי של השמיים הסיציליאנים והירוק הבשל של האגסים, משולבים כולם בעיצובים המרהיבים ומעוררים את כל החושים.

מעבר לעיצוב המרהיב, מתהדרים מוצרי הסדרה בהנדסת אנוש ברמה הגבוהה ביותר, אשר הודות לה מוצרי הבוטיק של סמג הם פונקציונליים וידידותיים למשתמש במיוחד.

מוצרי הבוטיק של סמג
מוצרי הבוטיק של סמג

המיקסר העומד הוא בעל פעולה חלקה ושקטה בכל כמות של רכיבים, הודות למנוע 800W , ומסחטת הירקות והפירות הקשים היא בעלת פטנט רשום של חברת סמג, המבצע סחיטה איטית של הירקות והפירות עד להגעתם למרקם המבוקש.

חובבי ארוחות הבוקר יאהבו במיוחד את המצנם ל-4 הפרוסות, המאפשר התאמה אישית של רמת פריכות הצנים ומותאם גם להכנת ללחמי מחמצת ובייגלים במגוון דרכי הכנה.

 

השאר תגובה

רישום לניוזלטר

צעד קטן לעיצוב גדול

צור קשר
close slider
0
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן