קולקציית אספנים מוגבלת של יצירות פרחים אפריקאיים נדירים על גבי מקררי הרטרו של SMEG

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף פעולה יצירתי מרהיב ביופיו בין SMEG לבין אומנית וצלמת דרום אפריקאית ידועה הוליד קולקציית אספנים מוגבלת של מקררי הרטרו השחורים של SMEG שעל גביהם 4 יצירות של צמחים ופרחים אפריקאיים נדירים וייחודיים.

אמנית וצלמת דרום אפריקאית מוכרת בשם פיליפה דומינגז, החליפה את לוחות הקנבס הקונבנציונליים ובחרה להעניק חיים חדשים ליצירותיה על גבי מקררי הרטרו האיקוניים של SMEG בתערוכת יחיד אשר הושקה בקייפטאון, דרום אפריקה בשיתוף עם חברת SMEG.

האומנית יצרה 4 יצירות מרהיבות המהוות מהדורת אספנים מוגבלת ומציגות פרחים וצמחים נדירים הייחודיים לדרום אפריקה על גבי מקררי רטרו שחורים של SMEG.

חברת SMEG שאפה מאז ומתמיד לשיתופי פעולה יצירתיים כגון זה, המביעים את התשוקה האומנותית לאסתטיקה ואת תשוקתה של האומנית להציג ולחשוף אלמנטים נדירים ומיוחדים מן הסביבה.

שם היצירה: PROTEAS

צמח הגדל ברדיוס של 20 קילומטרים מן האוקיינוס, במפרץ המערבי של דרום אפריקה, אזור חולי וסלעי המאופיין בשריפות טבעיות רבות. כאשר השיח עצמו עולה באש, הזרעים אשר שרדו את האש מתפזרים בשטח ומתחילים מחזור חיים חדש.

 

מקררי הרטרו של SMEG

שם היצירה: IMPALA LILY

פרח המוצג ביצירה בשיא תפרחתו. זהו פרח הפורח לעיתים רחוקות, רק כאשר הוא בן 4 שנים לפחות.

 

מקררי הרטרו של SMEG
מקררי הרטרו של SMEG

שם היצירה: ALOE HB BARBED WIRE

צמח אלו-וורה כחלחל-ירקרק מרהיב ביופיו בעל פרחים ורודים קטנטנים בקצותיו.

 

מקררי הרטרו של SMEG
מקררי הרטרו של SMEG

שם היצירה: KIGELIA AFRICANA

צמח הגדל באופן טבעי בחלקה הטרופי של יבשת אפריקה ונפוץ גם בהודו. פרחיו האדומים כדם פורחים בשעות הלילה על גבי גבעולים ארוכים התלויים מן העצים. זהו צמח החביב במיוחד על עטלפים וזנים שונים של ציפורים וחרקים, הנוהגים להתגורר בתוכו.

 

השאר תגובה

רישום לניוזלטר

צעד קטן לעיצוב גדול

close slider
0
גלילה לראש העמוד