קפה טחון באופן מושלם בדיוק בטעם שלך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מטחנת הקפה החדשה של סמג נולדה בדיוק עבור אלו המעריכים את טעמו של קפה אמיתי ומחפשים אחר קפה אשר נטחן באופן מקצועי ומדויק.

 

מטחנת הקפה החדשה מבית SMEG מדגם CGF01, על קווי המתאר הרכים והמעוגלים שלה וצבעי הפסטל שלה, מצטרפת לאוסף מוצרי הבוטיק של סמג המוקדשים לעולם הקפה, וכוללים את מכונת האספרסו מדגם ECF01, מכונת קפה פילטר (פרקולטור) מדגם DCF02 ומקציף החלב מדגם MFF01.

מטחנת הקפה החדשה של SMEG היא בעלת גוף אלומיניום ולהבי נירוסטה הטוחנים את פולי הקפה בצורה אחידה והומוגנית, המשמרת את הארומה המדויקת של הקפה מבלי לפגום בטעמו.

ניתן לבחור את מידת טחינת פולי הקפה בדרך פשוטה וקלה. קיימות מעל 30 דרגות טחינת קפה מהן ניתן לבחור, ולהתאים באופן מושלם את הקפה הטחון לכל מכונת קפה ולכל העדפת טעם.

עם מטחנת הקפה החדשה של SMEG תוכלו להתאים את מידת טחינת הקפה למכונות אספרסו, למכונות קפה פילטר ולסגנונות קפה רבים נוספים.

הלהבים הטוחנים את פולי הקפה ניתנים לפירוק בקלות לצורך ניקוי יסודי, ומערכת ביטחון הבנויה במטחנה מונעת הפעלה לא מכוונת שלה כאשר מיכל פולי הקפה אינו מחובר אליה באופן תקין.

כך שאם תרצו קפה אספרסו לארוחת הבוקר, או לגימה של קפה אמריקנו אחר הצהריים, מטחנת הקפה החדשה של SMEG היא הכלי המושלם עבורכם.

מטחנת הקפה היא בעלת עיצוב מרהיב ו-6 גווני פסטל בסגנו רטרו לבחירה, ותשתלב באופן מושלם בכל סגנון של מטבח.

השאר תגובה

רישום לניוזלטר

צעד קטן לעיצוב גדול

close slider
0
גלילה לראש העמוד