הרשם/ התחבר

חיפוש

מקרר אינטגרלי

מקרר אינטגרלי – מה זה בעצם? מה ההבדל בינו לבין מקרר רגיל? ואיך תדעו איזה מקרר מתאים ביותר למטבח שלכם ? כל התשובות והמידע בכתבה שלפניכם.

מקרר אינטגרלי – המקרר הוא אלמנט מרכזי ביותר בחלל המטבח, הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונלית.

הוא מכיל בתוכו את כל מצרכי המזון של הבית, הזקוקים לקירור ולהקפאה, וחלק ניכר מן הפעילות המתרחשת במטבח קורית סביבו.

חברת SMEG עוסקת זה שנים רבות בפיתוח, עיצוב וייצור מוצרי חשמל לבית, ובמיוחד למטבח.

החל במוצרי חשמל גדולים, כמו מקררים, תנורים, כיריים, קולטי אדים, מדיחי כלים וכד’, ועד למוצרי בוטיק קטנים כגון קומקומים, מצנמים, מיקסרים, בלנדרים, מכונות קפה ומסחטות.

אחד מקווי המוצרים הבולטים של חברת SMEG הוא קו המקררים. החברה מציעה עשרות דגמים של מקררים, הנבדלים בגודל, בעיצוב, ובטכנולוגיות השונות בהן הם מצוידים.

אז מהו בעצם מקרר אינטגרלי?

בדומה למדיח כלים אינטגרלי, גם מקרר אינטגרלי משתלב באופן מושלם בניראות של המטבח, ובמיוחד בעיצוב ארונות המטבח.

מבחינה עיצובית, זוכה מקרר אינטגרלי להתהדר בגימור הניתן לבחירה באופן גמיש ביותר על ידכם (ויכול להיות גם בהחלטה משותפת עם מעצב הפנים שלכם) הן מבחינת הגוונים והן מבחינת חומרי החיפוי והציפוי, כך שההרמוניה בינו לבין ארונות המטבח היא מוצלחת במיוחד.

חברת SMEG מייצרת עשרות רבות של דגמי מקררים ‘רגילים’, ובראשם מקררי הרטרו הפופולריים שלה, אשר מבין אלפי דגמי המוצרים שמייצרת החברה, הם המזוהים ביותר עם המותג SMEG והפכו לפריטי אספנים בכל העולם. עשרות דגמי מקררי הרטרו של SMEG מגיעים באינספור עיצובים, החל בצבעים חלקים כמעט בכל גוון ומרקם קיימים, וכלה בעיצובים ייחודים כגון איורי דמויות (מיקי מאוס, סנופי), עיטור באבני סברובסקי על גבי מקרר בעל ציפוי מוזהב, דוגמאות של פסים ומשבצות צבעוניים, מקרר בעל ציפוי של לוח שחור לציור בגירים ועוד ועוד.

המיוחד במקררים המעוצבים של חברת SMEG הוא הנוכחות והבולטות שלהם בתוך כל מטבח בו הם מוצבים. אבל, אם תחפצו במראה המשדר אחידות והרמוניה באופן מיוחד במטבח שלכם, כדאי לכם לבחון אפשרות של בחירת מקרר אינטגרלי, וציפויו בצבע ומרקם זהים, או המשתלבים בצורה מוצלחת במיוחד עם צבעוניותם ועיצובם של ארונות המטבח.

חברת SMEG מציעה כמובן גם מגוון של מקררים אינטגרליים, במגוון גדלים, טכנולוגיות ואפשרויות סידור פנימי, להתאמה לכל מטבח ולכל צורך של המשתמשים.

החברה מציעה גם מקפיאים אינטגרליים, למטבחים בעלי צורך במקפיא, אשר אינם רוצים להתפשר על עיצוב מוקפד במיוחד.

מבחינה פונקציונלית, כאשר בוחרים מקרר למטבח האישי שלכם, יש לבחון מספר פרמטרים כגון נפח המקרר ונפח המקפיא, דרגת האנרגיה (כלומר, המידה בה המקרר הוא חסכוני בצריכת האנרגיה שלו), מספר דלתות המקרר (האם המקרר בן שתי דלתות, או בן ארבע דלתות), מיקומם של המקפיא והמקרר (האם המקפיא עליון וניצב מעל המקרר, או להיפך, נמצא מתחת למקרר), כיוון פתיחת דלתות המקרר והמקפיא ועוד.

בבחירת הפרמטרים האלו, אין הבדל משמעותי האם מדובר במקרר אינטגרלי או במקרר ‘רגיל’. מה שחשוב במיוחד לקחת בחשבון כאשר בוחרים מקרר, אינטגרלי או ‘רגיל’ למטבח הפרטי שלכם, הוא מי הוא יצרן המקרר. האם מדובר ביצרן ובמותג מוכרים וידועים, בעלי תדמית אמינה ובטוחה, או ביצרן או מותג אשר אינם מוכרים לכם.

כמובן, כאשר מדובר במותג SMEG, מותג איכות בינלאומי המייצר זה למעלה מ-70 שנה מוצרי איכות חזקים ועמידים למטבח ולבית, אתם מרגישים בטוחים לגמרי כאשר אתם בוחרים את המקרר הפרטי שלכם.

רכשו עכשיו

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקההמשך לקנות

  חייגו עכשיו

  חזרנו לאולם החדש בשנקר 13

  לפרטים ותיאום ביקור להתרשמות השאירו פרטים