הרשם/ התחבר

חיפוש

המטבחים של המפורסמים

חג ההתחדשות עומד בפתח ואיתו מגיעים הניקיונות, ההכנות והקניות.

אז לפני שאתם רצים לשנות את עיצוב הבית ובמיוחד את עיצוב המטבח, רצינו לתת לכם השראה מכמה בתים מפורסמים מהארץ ומהעולם שמוצרי המותג האיטלקי SMEG משדרגים להם את המטבח.

מתוך ״רפאליס״, באדיבות יואב גרוס ו – HOT

אז הנה מה שמצאנו עבורכם:

נתחיל עם משפחת קראדשיאנס

צפינו בסדרת הדוקו ריאליטי שעוקבת אחר חייה של המשפחה המפורסמת בעולם והבחנו בקטע מהסדרה בו קלואי קרדשיאן אשר ידועה בסידורי המטבח הקפדניים שלה, אוחזת בבלנדר תכלת של SMEG. כשהמשכנו לצפות בסדרה גילינו שהמשפחה כולה בחרה לאבזר את המטבח במוצרי SMEG. תוכלו לראות למשל את הטוסטר הלבן שמאבזר את המטבח של קלואי.

במסיבת הכריסמס שארגנה המשפחה חילקה כריס ג’נר (אם המשפחה) לכל המוזמנים טוסטרים וקומקומים של SMEG מסדרת דולצ’ה וגבאנה. כן כן, קראתם נכון – דולצ’ה וגבאנה, מותג העל האיטלקי, חבר למותג מכשירי החשמל SMEG  לפני מספר שנים והם השיקו ביחד את סדרת מכשירי החשמל המתהדרים בעיצוביהם היוקרתיים והצבעוניים של דולצ’ה וגבאנה.

נתקלנו בעוד המון סלבס שאוהבים את המותג המיוחד ברחבי העולם. גם בסדרה חדשה ב- NETFLIX על כריסטיאנו רונלאלדו נתקלנו במוצרי SMEG שמקשטים את המטבח של כוכב העל הפורטוגלי.

ועכשיו ננחת בארץ ונציג לכם את מה שראינו בסדרה “הרפאליס”.

אז עקבנו באדיקות אחרי סדרת הדוקו ריאלטי על משפחת רפאלי ואנחנו רוצים להציג לכם כמה ממוצרי SMEG שבלטו לעין בפרקים השונים.

בפרק 11 ניתן לראות מקרר רטרו שחור ומכונת קפה בצבע ירוק פסטל ביחידת הדיור של און (בן הזקונים במשפחה), כאשר הוא מציע לחברו הטוב משהו לשתות, ואם נדייק- בירה. המקרר המיוחד משרה אווירה צעירה ומגניבה.

מוצרי המטבח של SMEG הופיעו בעוד מספר פרקים בבתים השונים של בני המשפחה. באחד הפרקים ראינו את דור רפאלי מכין טוסטים לו ולבר באמצעות טוסטר מסדרת דולצ’ה וגבאנה. בפרק אחר – הכין דור לחבריו שייק פירות עם המיקסר מאותה הסדרה של דולצ’ה וגבאנה.

גם תחום הקפה של SMEG בלט במהלך הפרקים כאשר און הכין לאמא ציפי קפה במכונת הקפה המיוחדת וגם רפי שהכין קפה שחור באמצעות קומקום הזהב של SMEG.

ואם מעניין אתכם לדעת כמה עולים כלי המטבח שמעטרים את מטבחיהם של המשפחות המפורסמות בעולם אז הכנו לכם רשימה קטנה:

רכשו עכשיו

1
    1
    העגלה שלך
    מצנם 4 פרוסות Dolce & Gabbana
    1 X 6,290 = 6,290

    חייגו עכשיו